Stumdomos sistemos

Stumdomos sistemos Epsilon portalas

Didelis stiklo plotas, maksimali natūrali šviesa ir vizualinis erdvės išplėtimas – šiuolaikinės architektūros tendencijos.

Epsilon portalas yra lygiagrečiai stumdomas sulankstomas dizainas, pagrįstas vokiška furnitūra:

  • Siegenia PSK 160 komfortas
  • Siegenia PSK 200-S komfortas

Epsilon PORTAL stumdomos sistemos naudojimo privalumai:

  • Estetika ir erdvės taupymas – Epsilon PORTAL stumdomos sistemos neturi sau lygių naudojimo racionalumu, išoriniu patrauklumu ir naudojimo patogumu.
  • Visiška veiksmų laisvė, maksimali šviesa ir grynas oras, laisvai prasiskverbiantis į butą, padidina namų komfortą.
  • Naudojimo paprastumas – iki 200 kg sveriančias varčias galima atidaryti vienu rankos judesiu, be didelių pastangų, dėka daugiafunkcės rankenos ir integruoto pritraukiklio.
  • Atsparumas įsilaužimui yra pagrindinė standartinės konfigūracijos saugumo parinktis. Varčios perimetro esančiais grybo formos sriegiais, kurie dirba su atitinkamomis rėmo lentjuostėmis, Epsilon PORTAL stumdomos sistemos pasitarnaus kaip patikima Jūsų namų apsauga nuo nekviestų svečių.

Medinėms ir PVC konstrukcijoms, kurių varčios sveria iki 160 kg: naujoji PSK Comfort karta siūlo visiškai naują montavimo koncepciją, dėl kurios valdymas yra dar intuityvesnis, o montavimas – dar paprastesnis. Naujoviškų, patogių komponentų dėka galime tiksliai ir lanksčiai patenkinti bet kokius klientų poreikius. Su PSK 160 Comfort ALU mes suteikiame jums tikslų sprendimą aliuminio profiliams.

Nuo gamybos iki valdymo: patogu ir intuityvu.

Kad valdymas būtų tikrai lengvas net ir naujam vartotojui, jis turi tapti intuityvus. Naudojant PORTAL PSK Comfort, lengvumas prasideda jau gamybos etape: išmanius, patogius elementus lengva surinkti, taip užtikrinant maksimalų komfortą.

Rankenos

Techniniai parametrai: