Plastikiniai langai

Atrodytų, kad dėl išorinio paprastumo modernus langas yra gana sudėtingas aukštų technologijų produktas.
Lango tarnavimo laikas ir patogumas tiesiogiai priklauso nuo naudojamų medžiagų kokybės ir gamybos technologijos laikymosi.

Šiuolaikinėje gamyboje visi procesai, pradedant medžiagų tiekimu ir baigiant paruoštų gaminių pristatymu, turi veikti automatiniu režimu su minimaliu rankiniu valdymu. Todėl renkantis medžiagas langų gamybai ypatingas dėmesys skiriamas stabiliai kokybei ir stabiliam medžiagų tiekimui. Šie du reikalavimai yra neatsiejami ir todėl jiems yra teikiama pirmenybė renkantis medžiagų tiekėją.

Vėluojant pristatymams, kenčia gamybos planavimas, pristatymo logistika, įrengimo planavimas, laikas bei kliento nuotaika. Esant žemai naudojamų medžiagų kokybei, nukenčia ir gamyba. Pačiai operacijai atlikti reikia daugiau laiko ir darbo, kas atitinkamai įtakoja mažesnę produkciją, didesnes sąnaudų vienam produkcijos vienetui, mažesnį pelną, didesnę kainą, vėluojantį pristatymą, montavimo problemas, nuolatinius garantinius atvejus, nepatenkintą klientą ir kt.

Turėdami modernią automatizuotą įrangą, didelę patirtį langų gamyboje, profesionalų komandą ir supratimą apie klientų poreikius, galime Jums pasiūlyti tikrai kokybiškus langų sprendimus.

Standartinės spalvos

Nestandartinės spalvos

Standartinis laminavimas ir papildomas laminavimas

Techniniai parametrai: